WhatsApp
Yükleniyor...

incyazılım şikayet

Yazılarımız ve Makalelerimiz.

Anasayfa Kurumsal Blog incyazılım şikayet
27 Kasım 2019, 22:31 0 Yorum 909 Okuma

Yaklaşık 2 yılı aşkındır piyasada faaliyet gösteren bir bilişim firması olarak, çalıştığımız tüm müşterilere aynı özveriyle hizmet etmeye devam etmekteyiz.

Şirket bakış açımız; her müşterimizi ailenin bir parçası gibi görerek, hiç birini birbirinden ayırt etmeyerek, onların memnuniyetini her koşulda maksimuma çıkarmaktır.

Çalışmalarımızda her zaman müşterimiz için en iyisini istemekteyiz.  Müşterimize hizmeti bir kerelik değil, uzun vadeli, her zaman danışacağı ve destek alacağı bir anlayışımız mevcuttur.

İNC YAZILIM Çalışma Vizyonu

  • Disiplin

Başarılı bir şirket olmanın ilk şartı;  müşterilerine ve topluma hizmet verirken  disiplinli olmaktır.  Disiplin denince insaların aklına ilk gelen şey sıkıcılıktır. Disiplin demek şirket içinde hangi işleri kimin, ne zaman, hangi şekilde yapacağı ve zamanında yapılıp yapılmayacağı konularını kapsar. İnc Yazılım olarak işlerimizin her aşamasında ve personellerimizin tüm çalışma prensibinde disiplini en önde tutmaktayız.

  • İşe Uygun Personel

Şirketinizin yüksek finansal bütçesi, iyi bir yöneticisi, iyi bir konumu, tüm teknolojik imkanları vs. olursa olsun. Doğru işe doğru personeli seçmezseniz başarılı olmazsınız. Personelinizi seçerken en başta çalışmak isteyen  kişinin uzun vadeli mi? Kısa vadeli mi? Çalışmayı düşündüğünü iyi analiz edin. Çünkü kısa vadeli düşünen personel sizden bir şeyler alır götürür.  Uzun vadeli çalışmayı düşünen ise, şirketle kendini bir bütün olarak düşünür ve sizinle beraber sonuna kadar yürür.  Tabi ki, bu özelliklerin dışında personelin karakteristik yapısı da çok önemlidir. Ahlaki kuraları bilmeyen, sabırsız, agresif, kural tanımayan ve hakkaniyet kavramının bilincinden yoksun personeller,  sizi bırakın ilerletmeyi günden güne şirketin çöküşüne.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum